zadzwoń do nas:

509 377 283

header

O nas

BADEX - PROFESJONALNE SMARY I OLEJE

Firma BADEX Badura Robert powstała w 2006 r. na śląsku cieszyńskim. Dzięki sprawnie i elastycznie zarządzaną logistyką oraz fachowemu doradztwu technicznemu w krótkim czasie poszerzyła swój zasięg na teren całej Polski, a także poza jej granice. Od pierwszych dni działalności jest autoryzowanym przedstawicielem Silesia Oil Sp.zo.o. – czołowego polskiego producenta produktów olejowych i smarowych.

header

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu odbiorców naszej firmy stale rozszerzamy ofertę na kolejne asortymenty. Kładziemy duży nacisk na dobre relacje z odbiorcami. Każda współpracująca z nami firma otrzymuje indywidualną opiekę naszego konsultanta. Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu jest on w stanie szybko pomóc w rozwiązaniu pojawiających się problemów. Z naszymi stałymi klientami współpracujemy w oparciu o metodę pozwalającą zredukować wielkość zapasów oraz koszt ich magazynowania.

Wieloletnie doświadczenie w przemyśle sprawia, że potrafimy wybrać dla Państwa najlepsze produkty z naszej oferty Zależy nam na budowaniu długotrwałej współpracy, gwarantującej satysfakcję klientom.

Zapraszamy do współpracy!

header
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.